Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

cz sk

AKTUALITY

arr3POŠTOVNÉ od 70 Kč - Vyzvednutí na 1363 výdejních místech v ČR  Doprava u nás začíná na částce 70 Kč za balíčky zaslané přes společnost Zásilkovna s vyzvednutím...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

PARTNEŘI:FORMULÁŘE » Odstoupení od smlouvy
Formulář pro odstoupení od smlouvy

 

Poučení o uplatnění práva Spotřebitele pro odstoupení od smlouvy


1. Spotřebitel má právo od uzavřené Smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu do 14ti dnů ode dne převzetí zboží, přičemž je nezbytné, aby bylo v uvedené lhůtě písemné oznámení o odstoupení od Smlouvy prokazatelně odesláno Prodávajícímu. Toto právo má Spotřebitel i v případě, že si objednané zboží vyzvedl osobně.

2. V případě, že Spotřebitel odstoupí od Smlouvy a do 14 dnů odešle zboží Prodávajícímu, je povinen dodržet následující podmínky:

a. zboží musí být v původním, nepoškozeném obalu a nesmí být použito, opotřebené běžným používáním, poškozené neodborným zacházením, nebo neodbornou montáží,

b. zboží musí být kompletní, včetně příslušenství, návodu a jiných případných doplňků, které dodal Prodávající,

c. zboží musí být vhodně zabaleno, Prodávající neakceptuje odstoupení od Smlouvy, pokud Spotřebitel nedodá zboží k přepravě s náležitou péčí a zboží se během přepravy poškodí, nebo ztratí,

d. spolu se zbožím je Spotřebitel povinen zaslat i písemné oznámení o odstoupení od Smlouvy, pokud jej nezašle již dříve zvlášť,

3. Při splnění všech podmínek pro vrácení zboží uvedených v předchozím odstavci Prodávající vrátí Spotřebiteli již zaplacenou Konečnou cenu na účet, který pro tento účel Spotřebitel oznámí Prodávajícímu v písemném oznámení o odstoupení od Smlouvy nebo poštovní poukázkou na adresu Kupujícího do 14 dnů od převzetí zboží od kupujícího.Konečnou cenou se rozumí celková částka kterou Spotřebitel uhradil včetně nákladů na doručení zboží k Spotřebiteli. To se nevztahuje na dodatečné náklady, pokud Spotřebitel zvolil jiný druh doručení, jako je nejlevnější běžný způsob doručování, který Prodávající nabízí.

4. Náklady na vrácení zboží nese Spotřebitel v tom případě, pokud výrobek plně odpovídal kvalitativním požadavkům a nebyl vadný.

5. V případě, že je zboží vráceno Prodávajícímu v jiném než neporušeném stavu a obalu, je Spotřebitel povinen nahradit Prodávajícímu náklady spojené s uvedením zboží do původního stavu a vzniklou škodu na zboží (zejména, ale ne výlučně neúplný obsah, poškozený obal, opotřebované nebo znečištěné zboží). Náklady na uvedení zboží do původního stavu je Prodávající oprávněn odečíst z částky, která má být Spotřebiteli vrácena z důvodu odstoupení od Smlouvy.

6. Zboží je Spotřebitel povinen odeslat na korespondenční adresu Prodávajícího. Zboží nezasílejte na dobírku - takové zásilky nebudou Prodávajícím převzaty.Formulář pro odstoupení od smlouvy si můžete i vytisknout a zaslat poštou - najdete ZDE.

Nebo vyplňte prosím elektronický formulář uvedený níže.

 

FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY - Let´s Be Green, s. r. o.

 

Název: Let’s Be Green s.r.o.

Sídlo: Raichlova 2618/6, 155 00, Praha 5
IČ: 020 98 083
IČ DPH: CZ 020 98 083
Zapsaná: u Městského soudu v Praze, spisová značka: C 215404

Telefon: +420 725 878 554 / PO-PÁ 9:00 - 17:00
Email: info@countrystyle.cz

FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY
Adresát: *
Tímto oznamuji že odstupuji od smlouvy: *
Datum objednání zboží: * img
Jméno a příjmení Spotřebitele: *
E-mail: *
Telefon: *
Číslo faktury/objednávky: *
Zboží (názov a kód): *
Číslo účtu pro vrácení peněz: *
Jiné zprávy pro příjemne:
Datum odeslání formuláře: * img
Opište text z obrázku: *
captcha